Public Relations
Booking v ČR
JANAMUSIC
Jana Henychová
jana@henych.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


image
The TravellerAutorem skladeb pop-rockové kapely THE TRAVELLER je její lídr Massimiliano Forleo. THE TRAVELLER představují novinkové album „Life“ s rockovým soundem, charakterizující svými písněmi především „dvě tváře jednoho muže“ a vyjádření jeho pocitů… V první části turné „Life“ kapela odehrála na 60 koncertů od října 2012 do července 2013. V rámci evropského turné dorazila také do České republiky představit svoji tvorbu - koncerty se odehrály v pražském Kainu a v kutnohorském klubu Česká 1.

Zpěvák a kytarista z kapely THE LOREAN zformoval projekt THE TRAVELLER poté, co byl osloven složit soundtrack pro dokument "The Train of Memory". Jeho skladby měly silný folkový základ daný hudebními nástroji jako housle, harmonika, kontrabas, bicí či akustické kytary, s cílem navést atmosféru posluchače do míst popisovaných v jeho textech. Jeho písně zazněly mimo jiné během vzpomínkové akce na zámku Hartheim, věnované proti vyhlazovacím táborům v Mauthausenu a Dachau.

Z jeho dosavadních hudebních počinů jmenujme alespoň tyto… Jako headliner vystoupil v Arena Civica of Milan během festivalu MILANOJAZZINFESTIVAL 2010. Je spoluautorem songu "Sorrisi e Tradimento" s DJ JAD, jedním z nejznámějších DJ-s v Itálii (ARTICOLO31). Mimo jiné byl přizván k projektu All-Stars Punk Goes Acoustic z počinu Andrea Rock pro Virgin Radio, společně s interprety Ketty Passa, Jack Jaseli a mnoho dalších. Se svými kapelami předskakoval jménům jako Stef Burns, Gianluca Grignani, Richie Kotzen, Eric Martin, atd.

www.thetraveller.it  

Aktuální nahrávky:
Life (2013)

Aktuální videoklip:
„Shine On“: 


 

 

 

 

 

 

 

Tiskové zprávy:

The Traveller v České republice: