image
Krishna Jones

Krishna Jones je jedním z nejuznávanějších kytaristů, zpěváků, skladatelů a producentů v Australii. Poprvé se zapsal do hudební scény uprostřed devadesátých let s rockovou kapelou JUICE nominovanou na ceny Aria. JUICE si tak vysloužila vysokou rotaci na radiu Triple J albem "Wine of Life and Fractured".

V roce 2000 zformoval Krishna kapelu JUGGERNAUT z nejlepších muzikantů v zemi. Byli populární živou kapelou, která si vybudovala velmi silnou fanouškovskou základnu v Sydney. Krishna byl nadšený z role nejlepšího supportu, který se mu mohl naskytnout. Michael Hutchence z INXS ho oslovil pro národní turné. Další člen INXS TIm Farris produkoval jedno z EP Juggernaut a byl dlouhý čas jejich fandou a podporovatelem. Krishna rovněž předskakoval mezinárodní kapely jako SOUNDGARDEN, RADIOHEAD a TEA PARTY.

V roce 2007 začal pracovat na svém debutovém solovém albu "TheRazor´s Edge", které se zrodilo z jeho lásky k blues, rocku, funku a reggeae. Vypovídá skutečný životní příběh a kombinuje skladatelskou zkušenost se surovým výrazem.

V 2008 s osmičleným bandem v zádech a získanou reputací ztřeštěných živých koncertů Krishna napsal druhé solo album "The Other Side". To ukazuje jeho rozvoj jako respektovaného umělce a skladatele s udržení prostého základu pro všechny milovníky hudby. "The Other Side" je bezpochyb Krishnovo nejvíc funkové album, ale on sám nikdy nezabloudil daleko od svých rockových a bluesových kořenů, a tak je to album, které ukazuje jeho skvělé muzikantství, oduševnělý hlas a vražednou kytarovou práci.

Jeho debut "The Razor´s Edge" vyšel v roce 2008 a druhé album "The Other Side" v kvěnu 2009 u vydavetelství MGM v Austrálii. Obě alba jsou nyní dostupné na Itunes.

http://www.khrisnajones.com

http://www.myspace.com/krishnajones


Aktuální videoklipy:

 

Tiskové zprávy:


Fotogalerie:


Další videoklipy a videa:


 


Diskografie:

"The Razor´s Edge" (2008)
"The Other Side" (2009)

V tisku vyšlo: