image
Paĺo Chodelka

Palo Chodelka & LIQUID BOOGIE ROLL... Skupina LIQUID BOOGIE ROLL se zaměřuje hlavně na rockovou instrumentální tvorbu, která je určena jak pro znalce a odborníky kytarové interpretace, tak i pro příznivce kvalitní hudební produkce, bez rozdílu věku a hudebního zaměření. Od roku 2005 kapela účinkuje také se zpěvákem Martinem Androvičem. Hudební tvorba skupiny svojí pestrostí a hlavně precizností hudebního provedení vyvolává velmi pozitivní ohlasy u odborné i laické veřejnosti doma i v zahraničí. Kromě živých koncertů LIQUID BOOGIE ROLL pravidelně účinkuje na hudebních veletrzích a workshopech. Vedoucí osobností skupiny je kytarista Palo Chodelka.

Kytarista Palo Chodelka zahájil svoji profesionální kariéru v roce 1989 nástupem do ostravské rockové skupiny CITRON, se kterou následující období nahrával a koncertoval. V roce 1993 byl nominovaný Slovenskou hudební asociací, Zväzom autorov a interpretov, v kategorii „Instrumentalista roku“. V září 1994 založil vlastní skupinu LIQUID BOOGIE ROLL. Kromě aktivního účinkování ve skupině sestavil vlastní kytarovou školu a organizuje workshopy pro mladé pokročilé kytaristy. Působí jako studiový hráč, účinkuje na různých rockových koncertech a má za sebou také vystupování se Státním komorním orchestrem Slovak Sinfonietta. Podílí se na komponování a nahrávání mnohých alb a projektů, počínaje rockovým a bluesrockovým žánrem, až po filmovou a scénickou hudbu. V březnu 1999 natočil ve spolupráci s režisérem Ivanem Kočnerem a Slovenskou televiziou Bratislava 15dílnou televizní hudební relaci „Gitarová škola“, kterou sestavil z vlastních cvičení a skladeb. Od roku 1999 spolupracuje a vydává alba v pražském hudebním vydavatelství FONTANA MUSIC LIBRARY, které se zabývá filmovou, televizní, rozhlasovou a reklamní hudební produkcí pro zahraniční partnery. Je autorem trojdílného multimediálního výukového projektu ROCKOVÁ GITAROVÁ ŠKOLA a nového multimediálního projektu GITAROVÁ ŠKOLA PRE VŠETKÝCH.

Od prosince 2006 účinkuje také v punk-rockové kapele KONFLIKT. Je firemním hráčem společnosti UPG - Urban Professional Guitars, Klema acoustic guitars, Kent Armstrong - custom p-ups a společnosti Monacor - IMG Stage Line.

V současné době kapela Liquid Boogie Roll hraje ve složení Palo Chodelka - kytara, Tomáš Mastiš - baskytara, Lojzo Horník - bicí a jako host Martin "Handrush" Androvič - zpěv.


http://www.palochodelka.com 
www.myspace.com/palochodelka
www.palochodelka.com/flash
www.konflikt.sk
www.bandzone.cz/liquidboogieroll
 

Aktuální nahrávky:

v přípravě... vše zatím naleznete na www.palochodelka.com.

 
Aktuální videoklipy:

Palo Chodelka & LIQUID BOOGIE ROLL, Arounds those liquid years
 

Palo Chodelka - Ballad
 

Palo Chodelka - Blues

Tiskové zprávy:
GUITAR SESSION 2010 - Kirk Běhunek, Petr Henych, Palo Chodelka


Fotogalerie:

ROCK GUITAR SESSION: Behunek - Henych - Chodelka (fotogalerie je přístupná všem uživatelům sítě Facebook)


CD + distribuce:

Vše naleznete na www.palochodelka.com...Paĺo Chodelka v České republice:

Aktuálně mohli fanoušci vidět tohoto kytaristu v rámci trojkoncertu ROCK GUITAR SESSION, kde vystoupil společně s českými kytaristy Petrem Henychem a Honzou Kirkem Běhunkem v Praze, Sokolově a v Bratislavě. Více informací naleznete v tiskové zprávě.

 

 

 


V tisku vyšlo:

v přípravě